Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKTY

Eva Pešková
tel: +420 777 173 199
darkyzlahvi@seznam.cz
www.facebook.com/darkyzlahvi

O nás
O nás

Vítejte na našem eshopu www.darkyzlahvi.cz

Ráda bych vám napsala pár řádků o tom, jak to vlastně všechno vzniklo a co můžete na našem webu vidět.

Od dětství mě obklopovalo sklo. Vyrostla jsem v Novém Boru, kde má sklo a jeho zpracování dlouholetou tradici. na mateřské dovolené a přemýšlela jsem jak se realizovat jinak než jako matka. Volba materiálu byla jasná :-) Inspirace přišla a začala jsem tvořit hodiny z lahví.

Chci udělat z lahve, kterou byste třeba normálně vyhodili, něco pěkného a funkčního. Lahev ztrácí význam pro většinu lidí, když její obsah vypijí. Pro mě naopak její příběh začíná...

V současné době nabízíme hodiny z lahví. Hodiny jsou vyrobené převážně z vinných a sektových lahví, ty zpracováváme v tavící peci metodou zvanou fusing, česky tavení nebo lehání skla. Každá lahev je jiná, ať barvou nebo tloušťkou skla, proto nenajdete žádné hodiny stejné. Každý kus je jedinečný a nezaměnitelný originál.

Část hodin je povrchově upravena pískováním, jedná se o zmatnění jejich povrchu.

Do hodin montujeme strojek UTS  s tichým chodem a ručky jsou použité vždy kovové (černé, bílé, červené, zlaté a stříbrné).

Hodiny dodáváme v hnědé kartonové krabici vyrobené pro nás na míru, viz fotogalerie.

Nabídku pro Vás postupně rozšiřujeme o další výrobky jako misky nebo servírovací tácky. Letošní novinkou jsou šperky z lahví. Vyrábíme také vázy,skleničky, karafy nebo svítidla.

Přeji příjemné nakupování!